Föremål som liknar etsning Signerad
5289 ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 6 maj 2024
4114 ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 6 maj 2024
5011 ETCHING
Sold: SEK 200
Sold den 6 maj 2024
6149 ETCHING
Sold: SEK 300
Sold den 6 maj 2024
2048 ETCHING
Sold: SEK 300
Sold den 6 maj 2024
5201 Torrnålsetsning
Sold: SEK 2400
Sold den 29 april 2024
5341 ETCHINGS
Sold: SEK 300
Sold den 29 april 2024
4271 ETCHINGS
Sold: SEK 150
Sold den 29 april 2024
5051 ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 29 april 2024